Výsledky

IDA VEĽKÝ DIEL*SK

Dátum: Miesto Trieda Hodnotenie Special Posudzovateľ  
26.4.1997 Opava 11 VD1 Beata Remer
4.10.1997 Žilina 9 V2 Smidová
2.11.1997 Ostrava 9 CAC Rajdl
7.2.1998 Nitra 9 VD3 Szakacs
25.10.1998 Brno 9 VD1 Mahelková
14.11.1998 Ostrava 9 V2 Mándrik
15.11.1998 Ostrava 9 V2 Rechowicz
13.11.1999 Ostrava 9 V1bez CAC Rajdl
20.11.1999 Nitra 9 VD1 Mahelka
21.11.1999 Nitra 9 CAC Němcová
29.4.2000 Žilina 9 VD4 Chadaj

GIC FA BOHEMIA KASTOR*CZ

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
7.2.1998 Nitra 11 EX1 Németh
25.10.1998 Brno 9 CAC Mahelka
14.11.1998 Ostrava 9 CAC Rajdl
15.11.1998 Ostrava 9 CAC Rechowicz
31.10.1999 Brno 7 CACIB Romano
13.11.1999 Ostrava 7 CACIB ?
20.11.1999 Nitra 7 CACIB Mahelková
21.11.1999 Nitra 7 V2 Krug
26.3.2000 World Show Praha 5 CAGCIB Chavallard
29.4.2000 Žilina 5 CAGCIB Chadaj
30.4.2000 Ostrava 5 V1 bez Plepis
29.4.2001 Žilina 5 CAGCIB Mahelka
20.10.2001 Nitra 5 CAGCIB BIV Němcová
21.10.2001 Nitra 5 CAGCIB Szakacs
9.3.2002 Horn/Rakúsko 5 CAGCIB Sagurski
28.4.2002 Žilina 3 CACE Mándrik

 GIC CECILKA BOHEMIA BONANZA*CZ, DM

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
22.6.2002 Valtice 12 EX1 NOM,BIS3-6 Sneum
23.6.2002 Valtice 12 EX1 Sneum
31.8.2002 Ostrov 12 EX1 NOM Mahelka
23.11.2002 Nitra 11 EX1 BIV Mahelková
8.2.2003 Bratislava 9 CAC BIV Krug
9.2.2003 Bratislava 9 CAC Steinhauser
5.4.2003 Bratislava 9 CAC Krug
6.4.2003 Bratislava 7 CACIB Németh
20.9.2003 Bratislava 7 CACIB Kabina
18.10.2003 Ostrava 7 CACIB Chadaj
19.10.2003 Ostrava 5 CAGCIB Pruchniak
25.10.2003 Viedeň 5 EX2 Uddin
22.11.2003 Nitra 5 CAGCIB ?
23.11.2003 Nitra 5 CAGCIB Kytlerová
29.11.2003 Prostějov 5 CAGCIB NOM Němcová
30.11.2003 Prostějov 5 CAGCIB Šanda
6.3.2004 Viedeň-Neusiedler 5 CAGCIB NOM Renault

 GIC QUO VADIS TERRA FELIS*CZ

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovatel  
22.11.2003 Nitra 12 EX1 Krug
23.11.2003 Nitra 12 EX1 Kytlerová
29.11.2003 Prostějov 12 EX1 Kytlerová
30.11.2003 Prostějov 12 EX1 Šanda
3.1.2004 Ostrava 11 EX1 Kurkowski
4.1.2004 Ostrava 11 EX1 NOM Rechowicz
7.2.2004 Bratislava 11 EX1 NOM Němcová
8.2.2004 Bratislava 11 EX1 Mahelková
25.4.2004 Žilina 11 EX1 NOM Mahelka
5.6.2004 Krakow 9 CAC NOM Bojko
26.6.2004 Brno 9 CAC Chavallard
27.6.2004 Brno 9 CAC Kriz
27.11.2004 Nitra 7 CACIB NOM Mahelka
28.11.2004 Nitra 7 CACIB Ivanková
4.12.2004 Prostějov 7 CACIB NOM Kytlerová
5.12.2004 Prostějov 5 CAGCIB Kurkowski
8.1.2005 Ostrava 5 CAGCIB Kurkowski  
9.1.2005 Ostrava 5 CAGCIB Reijers  
29.1.2005 Bratislava 5 CAGCIB Mahelková  
30.1.2005 Bratislava 5 CAGCIB NOM Steinhauser  
12.2.2005 Schwechat 5 CAGCIB NOM Wittich  
4.6.2005 Krakow 3 CACE Ruonala

EC NANUK G Z TAZU*CZ, DM

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ  
14.9.2002 Zliv 11 EX1 NOM ?
5.10.2002 Liberec 11 EX1 Chadaj
6.10.2002 Liberec 11 EX1 NOM Rajdl?
15.12.2002 Praha 11 EX1 Burani
5.4.2003 Bratislava 9 CAC Krug
6.4.2003 Bratislava 9 CAC Németh
4.5.2003 Žilina 9 CAC Steinhauser
21.6.2003 Valtice 7 CACIB BIV Steinhauser
22.6.2003 Valtice 7 CACIB BIV Preiss
20.9.2003 Bratislava 7 CACIB Šanda
21.9.2003 Bratislava 5 CAGCIB Krug
18.10.2003 Ostrava 5 CAGCIB Chadaj
19.10.2003 Ostrava 5 CAGCIB Pruchniak
25.10.2003 Viedeň 5 CAGCIB NOM Ottino
22.11.2003 Nitra 5 CAGCIB Krug
23.11.2003 Nitra 5 CAGCIB NOM,BOS Kytlerová
29.11.2003 Prostějov 3 CACE Steinhauser
30.11.2003 Prostějov 3 CACE NOM Šanda
3.1.2004 Ostrava 3 CACE NOM ?
4.1.2004 Ostrava 3 CACE NOM Kurkowski
7.2.2004 Bratislava 3 CACE NOM Němcová
8.2.2004 Bratislava 3 CACE NOM Mahelka
6.3.2004 Viedeň-Neusiedler 3 CACE NOM Selassa
25.4.2004 Žilina 3 CACE NOM,BIV Mahelková
5.6.2004 Krakow 3 CACE Rechowicz
26.6.2004 Brno 1 EP Kriz
27.6.2004 Brno 1 EP Ivanková
13-14.11.04 Viedeň World Show 1 EP Sjodin
27.11.2004 Nitra 1 EP Ivanková
28.11.2004 Nitra 1 EP NOM Mahelka
4.12.2004 Prostějov 1 EP Pruchniak
5.12.2004 Prostějov 1 EP NOM,BOS Chadaj
8.1.2005 Ostrava 1 EP NOM Kurkowski  
9.1.2005 Ostrava 1 EP NOM Němcová  
19.2.2005 Praha 1 EP NOM Sagurski  
24.4.2005 Žilina 1 EP NOM Kytlerová  
4.3.2006 Bratislava 1 EP   Mahelka  
5.3.2006 Bratislava 1 EP   Mahelková  
30.4.2006 Žilina 1 EP NOM Nurit Pahl  
22.4.2007 Žilina 1 EP NOM Kristiina Rautio  

EP FREDIE MERCURY BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
28.4.2002 Žilina 11 EX1 Mándrik
8.2.2003 Bratislava 10 CAP NOM Mahelková  
9.2.2003 Bratislava 10 CAP NOM Krug  
5.4.2003 Bratislava 10 CAP NOM Krug  
6.4.2003 Bratislava 8 CAPIB NOM Németh  
4.5.2003 Žilina 8 CAPIB NOM  
21.6.2003 Valtice 8 CAPIB NOM Steinhauser  
22.6.2003 Valtice 6 CAGPIB Wieland-Schilla  
20.9.2003 Bratislava 6 CAGPIB NOM,BOS Šanda  
21.9.2003 Bratislava 6 CAGPIB Krug  
18.10.2003 Ostrava 6 CAGPIB NOM Comorio  
19.10.2003 Ostrava 6 CAGPIB NOM Němcová  
25.10.2003 Viedeň 6 CAGPIB NOM Uddin  
22.11.2003 Nitra 4 CAPE NOM ?  
23.11.2003 Nitra 4 CAPE NOM Krug  
29.11.2003 Prostějov 4 CAPE NOM Šanda  
30.11.2003 Prostějov 4 CAPE NOM Steinhauser  
3.1.2004 Ostrava 4 CAPE NOM Steinhauser  
4.1.2004 Ostrava 4 CAPE NOM Kurkowski  
7.2.2004 Bratislava 4 CAPE Mahelka  
8.2.2004 Bratislava 4 CAPE NOM Němcová  
6.3.2004 Viedeň-Neusiedler 4 CAPE NOM Renault  
25.4.2004 Žilina 2 HP NOM Mahelka  
5.6.2004 Krakow 2 HP NOM,BOS Rechowicz  
26.6.2004 Brno 2 HP NOM ?  
27.6.2004 Brno 2 HP NOM ?  
13 - 14.11.04 Viedeň World Show 2 HP Kurkowski  
27.11.2004 Nitra 2 HP NOM Ivanková  
28.11.2004 Nitra 2 HP NOM Ivanková  
4.12.2004 Prostějov 2 HP NOM,BOS Chadaj  
5.12.2004 Prostějov 2 HP NOM Pruchniak  
8.1.2005 Ostrava 2 HP NOM Steinhauser  
9.1.2005 Ostrava 2 HP Reijers  

GIP HENRY´S CEASAR BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
4.5.2003 Žilina 10 CAP  
7.2.2004 Bratislava 10 CAP NOM Mahelka  
8.2.2004 Bratislava 10 CAP Němcová  
25.4.2004 Žilina 8 CAPIB Mahelka  
18.9.2004 Bratislava 8 CAPIB Rechowicz  
16.10.2004 Hradec nad Moravicí 8 EX1 Arnold  
17.10.2004 Hradec nad Moravicí 8 CAPIB NOM Rajdl  
12.2.2005 Schwechat 6 CAGPIB NOM Wittich  
19.2.2005 Praha 6 CAGPIB NOM,BOS Reijers  
26.2.2005 Bratislava 6 CAGPIB NOM Preiss?  
27.2.2005 Bratislava 6 CAGPIB NOM Nurit Pahl  
24.4.2005 Žilina 6 CAGPIB NOM Kabina  
.10.2005 Ostrava 6 CAGPIB NOM Kaae  

CH CHÉRIE D. C. FUNNY GIRL BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto Trieda Hodnotenie Special Posudzovateľ  
18.9.2004 Bratislava CAC
19.9.2004 Bratislava CAC
27.11.2004 Nitra CAC

 GIC INCOGNITO IDUSCHKA BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
18.9.2004 Bratislava 12 EX1 NOM Kytlerová  
19.9.2004 Bratislava 12 EX1 NOM Mahelková  
16.10.2004 Hradec nad Moravicí 12 EX1 Kytlerová  
17.10.2004 Hradec nad Moravicí 12 EX1 NOM D.Arnold  
13.11.2004 World Show Wien 11 EX1 Selassa  
8.1.2005 Ostrava 11 EX1 NOM Steinhauser  
9.1.2005 Ostrava 11 EX1 Reijers  
26.2.2005 Bratislava 9 CAC Preis  
27.2.2005 Bratislava 9 CAC Ivanková  
19.3.2005 Opole 9 CAC Ivanková/Pruchniak  
20.3.2005 Opole 7 CACIB Stoliarová  
2.4.2005 Warszava 7 CACIB Rechowic,Stoljarová  
23.4.2005 Bohumin 7 CACIB BIV Ivanková,Šanda
24.4.2005 Žilina 5 CAGCIB NOM Edwardsen
7.1.2006 Ostrava 5 CAGCIB   Reijers  
8.1.2006 Ostrava 5 CAGCIB BIV Selassa  
11.2.2006 Warszawa 5 CAGCIB   Comorio  
12.2.2006 Warszawa 5 CAGCIB   Pruchniak
4.3.2006 Opole 5 CAGCIB   Stoliarova

 

EP INDIANA JONES, DR. BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ  
18.9.2004 Bratislava 12 EX1 Mahelková  
19.9.2004 Bratislava 12 EX1 Mahelka  
16.10.2004 Hradec nad Moravicí 12 EX1 Arnold  
17.10.2004 Hradec nad Moravicí 12 EX1 Rajdl  
8.1.2005 Ostrava 11 EX1 Reijers  
26.2.2005 Bratislava 10 CAP NOM Pahl  
27.2.2005 Bratislava 10 CAP NOM Resetic  
23.4.2005 Bohumín 10 CAP NOM Edwardsen  
24.4.2005 Žilina 8 CAPIB NOM Ivanková
4.6.2005 Krakow 8 CAPIB NOM,BIS Kabina
11.6.2005 Wr.Neustadt 8 CAPIB Kriz
12.6.2005 Wr.Neustadt 6 CAGPIB NOM Sagurski
25.6.2005 Valtice 6 CAGPIB NOM Šanda  
26.6.2005 Valtice 6 CAGPIB NOM Steinhauser  
10.9.2005 Jindř.Hradec 6 CAGPIB NOM Němcová  
11.9.2005 Jindř.Hradec 6 CAGPIB NOM Steinhauser  
17.9.2005 Bratislava 6 CAGPIB NOM Ivanková
18.9.2005 Bratislava 4 CAPE NOM Reijers
15.10.2005 Ostrava 4 CAPE NOM Saarela

16.10.2005 Ostrava 4 CAPE NOM Pruchniak
.10.2005 Brno 4 CAPE   Ivanková
30.10.2005 Wien 4 CAPE NOM Reijers  
12-13.11.2005 Biella-World Show 4 CAPE   Hogberg  
3.12.2005 Prostějov 4 CAPE NOM Chadaj  
4.12.2005 Prostějov 4 CAPE NOM Reijers  
7.1.2006 Ostrava 4 CAPE NOM Kurkowski
8.1.2006 Ostrava 2 HP NOM Milcent
14.1.2006 St.Polten 2 HP NOM Selassa

15.1.2006 St.Polten 2 HP NOM Anciau
28.1.2006 Bratislava 2 HP NOM Burani
29.1.2006 Bratislava 2 HP NOM Kabina  
24.2.2006 Schwechat 2 HP NOM,BIS Wittich  
25.2.2006 Schwechat 2 HP NOM Rešetič  
4.3.2006 Bratislava 2 HP NOM Mahelka  
5.3.2006 Bratislava 2 HP NOM Mahelková
18.3.2006 Wels 2 HP NOM Mahelková
30.4.2006 Žilina 2 HP   Sjodin

1.5.2006 Havířov 2 HP NOM Selassa
.6.2006 Wr.Neustadt 2 HP NOM Kriz
11.6.2006 Wr.Neustadt 2 HP NOM Comorio  
24.6.2006 Valtice 2 HP NOM Knez  
25.6.2006 Valtice 2 HP NOM Steinhaudser  
22.7.2006 Oberwart 2 HP NOM Mahelková  
23.7.2006 Oberwart 2 HP NOM Mahelka
19.8.2006 Ostrava 2 HP NOM Pruchniak
20.8.2006 Ostrava 2 HP NOM Němcová

2.9.2006 Wroclaw 2 HP NOM,BIS Scholer
16.9.2006 Kraljevica 2 HP NOM Nurit Pahl
17.9.2006 Kraljevica 2 HP NOM Goddek  
30.9.2006 Liberec 2 HP NOM Šanda  
21.10.200 Opava 2 HP NOM Chadaj  
22.10.2006 Opava 2 HP NOM Hornel  
28-29.10.2006 Maastricht World Show 2 HP   Steinhauser
4.11.2006 Graz-Lannach 2 HP NOM Selassa
18.11.2006 Pardubice 2 HP NOM Calmes
19.11.2006 Pardubice 2 HP NOM Mahelková  
2.12.2006 Olomouc 2 HP NOM Voehringer  
3.12.2006 Olomouc 2 HP NOM Kabina  
9.12.2006 Wien 2 HP NOM Reijers  
10.12.2006 Wien 2 HP NOM Dorte Kaae
6.1.2007 Bratislava 2 HP NOM, BIS Comorio
7.1.2007 Bratislava 2 HP NOM, BIS Mantovani
20.1.2007 Ostrava 2 HP NOM, BIS Milcent
21.1.2007 Ostrava 2 HP NOM Rechowicz  
27.1.2007 Budapest 2 HP NOM, BOS Hämälainen  
28.1.2007 Budapest 2 HP NOM, BOS Saarela  
3.2.2007 Gmunden 2 HP NOM Mahelková  
10.2.2007 Ljubljana 2 HP NOM, BOS Filler
11.2.2007 Ljubljana 2 HP NOM, BOS Rešetič
24.2.2007 Schwechat 2 HP NOM Ivanková
25.2.2007 Schwechat 2 HP NOM Aase Nissen
3.3.2007 Opole 2 HP NOM H.S.Sneum  
4.3.2007 Opole 2 HP NOM Hämälainen  
24.3.2007 Freistadt 2 HP NOM Mahelková  
22.4.2007 Žilina 2 HP NOM Fabrice Calmes  
28.4.2007 Gyor 2 HP NOM Elisabeth Steinhauser
29.4.2007 Gyor 2 HP NOM Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 2 HP NOM,BIS,BOB1 Waltraut Satler
6.5.2007 Velika Gorica 2 HP NOM, BOS Satu Hämälainen
2.3.2007 Wr. Neustadt 2 HP NOM Tatjana Malgaj-Beccari  
3.3.2007 Wr. Nustadt 2 HP NOM Gianmichele Romano  
9.6.2007 Krakow 2 HP NOM, BIS Henry Hornell  
  DISTINGUISHED SHOW MERIT          
10.6.2007 Krakow 2 HP NOM, BIS Irek Pruchniak
23.6.2007 Brno 2 HP NOM Laura Burani
24.6.2007 Brno 2 HP NOM, BOS Elisabeth Steinhauser
1.9.2007 Chodová Planá 2 HP NOM Fabrice Calmes
2.9.2007 Chodová Planá 2 HP NOM Bohumír Mahelka
22.9.2007 Wels 2 HP   Elisabeth Raab Alvarson
27-28.10.2007 Bratislava 2 HP   Jorgen Billing
15.12.2007 Budapest 2 HP NOM Raymond Saetre
16.12.2007 Budapest 2 HP NOM Gianfranco Mantovani
9.2.2008 Ljubljana 2 HP NOM, BOS Fabrice Calmés  
10.2.2008 Ljubljana 2 HP NOM, BOS Alexej Schukin  
8.3.2008 Zagreb 2 HP NOM Yan Roca Folch  
9.3.2008 Zagreb 2 HP NOM, BIS Mojca Godek  
15.3.2008 Ried 2 HP NOM Soňa Ivanková
16.3.2008 Ried 2 HP NOM Ad de Bruijn
5.4.2008 Gyor 2 HP NOM Miriam Klein Gasbarri
6.4.2008 Gyor 2 HP NOM Saru Hämälainen
10.5.2008 Velika Gorica 2 HP NOM, BIS Luigi Comorio  
11.5.2008 Velika Gorica 2 HP NOM, BIS Vesna Riznar Rešetič  
17.5.2008 Wr. Neustadt 2 HP NOM Ursula Loose  
18.5.2008 Wr. Neustadt 2 HP NOM Laura Burani  
8.6.2008 Krakow 2 HP NOM,BOS Bohumír Mahelka
2.8.2008 Olomouc 2 HP NOM,BIS Katarína Báliková
3.8.2008 Olomouc 2 HP NOM,BIS Hanne Sofie Sneum
23.8.2008 Moedling 2 HP NOM Lee Selassa
24.8.2008 Moedling 2 HP NOM Mario Ottino  
30.8.2008 Chodová Planá 2 HP NOM Berta Němcová  
             
             
           
           
           
           

JACQUELINE BOUVIER KENNEDY ONNASISS BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
27.11.2004 Nitra 12 V1 Mahelková  
28.11.2004 Nitra 12 V1 Ivanková  
4.12.2004 Prostějov 12 V1 NOM Říhová  
5.12.2004 Prostějov 12 V1 Kurkowski  

JANIS JOPLIN BLACK STAR*SK

átum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
27.11.2004 Nitra 12 EX1 Ivanková  
28.11.2004 Nitra 12 EX1 Kytlerová  
4.12.2004 Prostějov 12 EX1 NOM Kurkowski  
5.12.2004 Prostějov 12 EX1 NOM Pruchniak  
8.1.2005 Ostrava 12 EX1 NOM,BIS Reijers  
9.1.2005 Ostrava 12 EX1 NOM Milcent  
29.1.2005 Bratislava 12 EX1 NOM,BIS Mahelková  

CH KEIRA KNIGHTLEY BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
27.11.2004 Nitra 12 EX1 NOM Kytlerová  
28.11.2004 Nitra 12 EX1 Ivanková  
4.12.2004 Prostějov 12 EX1 Pruchniak  
5.12.2004 Prostějov 12 EX1 Chadaj  
8.1.2005 Ostrava 12 EX1 NOM Němcová  
9.1.2005 Ostrava 12 EX1 NOM Kytlerová  
29.1.2005 Bratislava 12 EX1 NOM Steinhauser  
30.1.2005 Bratislava 12 EX1 NOM Kytlerová  
19.2.2005 Praha 12 EX1 Steinhauser  
17.9.2005 Bratislava 9 CAC   Ivanková  
26.11.2005 Nitra 9 CAC   Ivanková+Mah  
3.12.2005 Prostějov 9 CAC BIV Chadaj  
4.12.2005 Prostějov 7 CACIB Němcová  

KEANU REEVES BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
27.11.2004 Nitra 12 V1 Mahelka  
28.11.2004 Nitra 12 V1 NOM Mahelková  
4.12.2004 Prostějov 12 V1 Kytlerová  
5.12.2004 Prostějov 12 V1 Chadaj  
22.4.2007 Žilina 10 CAP NOM Luis Coste  
             
             
             

LITTER "L" BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
10.9.2005 jJindř. Hradec   I. NOM,BIS Steinhauser  
11.9.2005 Jindř. Hradec   I. NOM,BIS Kriz  
17.9.2005 Bratislava   I. NOM Ivanková  
18.9.2005 Braitslava   I. NOM,BIS Ivanková  

EC LOVE OF MY LIFE BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ  
10.9.2005 Jindř.Hradec 12 EX1   Steinhauser  
11.9.2005 Jindř.Hradec 12 EX1   Kytlerová  
17.9.2005 Bratislava 12 EX1   Steinhauser
18.9.2005 Bratislava 12 EX1   Mahelková
15.10.2005 Ostrava 12 EX1 NOM Pruchniak

16.10.2005 Ostrava 12 EX1 NOM DorteKaae
.2005 Brno 12 EX1   Sellasa
30.10.2005 Wien 12 EX1   Ottino  
12-13.11.2005 Biella-World Show 12 EX1   Saarela  
3.12.2005 Prostějov 12 EX1 NOM Chadak  
4.12.2005 Prostějov 12 EX1   Němcová  
7.1.2006 Ostrava 11 EX1 NOM Kurkowski
8.1.2006 Ostrava 11 EX1 NOM Reijers
14.1.2006 St.Polten 11 EX1 NOM Sellasa

15.1.2006 St.Polten 11 EX1 NOM Ad de Brujn
.2006 Bratislava 11 EX1 NOM Kabina
29.1.2006 Bratislava 11 EX1 NOM Mantovani  
24.2.2006 Schwechat 11 EX1 NOM,BIS Rešetic  
25.2.2006 Schwechat 11 EX1 NOM Saarela  
4.3.2006 Bratislava 11 EX1 NOM Mahelka  
5.3.2006 Bratislava 11 EX1   Mahelková
18.3.2006 Wels 11 EX1 NOM Mahelka
30.4.2006 Žilina 9 CAC NOM Comorio

1.5.2006 Havířov 9 CAC   Selassa
0.6.2006 Wr.Neustadt 9 CAC   Kriz
11.6.2006 Wr.Neustadt 7 CACIB NOM Romano  
24.6.2006 Valtice 7 CACIB   Knez  
25.6.2006 Valtice 7 CACIB NOM Steinhaudser  
22.7.2006 Oberwart 5 CAGCIB NOM Mahelka  
23.7.2006 Oberwart 5 CAGCIB NOM Mahelková
19.8.2006 Ostrava 5 CAGCIB   Grob
20.8.2006 Ostrava 5 CAGCIB   Burani

2.9.2006 Wroclaw 5 CAGGCIB   H.Gunter Scholer
16.9.2006 Kraljevica 5 CAGCIB   Goddek
17.9.2006 Kraljevica 3 CACE   Alfred Wittich
30.9.2006 Liberec 3 CACE   Wehrmann
21.10.2006 Opava 3 CACE NOM Chadaj
22.10.2006 Opava 3 CACE NOM Pruchniak
28-29.10.2006 Maastricht-World Show 3 CACE   Hannah Jensen
4.11.2006 Graz-Lannach 3 CACE   Gianmichele Romano
18.11.2006 Pardubice 3 CACE NOM Calmés
19.11.2006 Pardubice 3 CACE NOM Reijers
2.12.2006 Olomouc 3 CACE   Milcent
3.12.2006 Olomouc 1 HP NOM Wittich
9.12.2006 Wien 1 HP NOM Sjodin
10.12.2006 Wien 1 HP NOM Anciau
6.1.2007 Bratislava 1 HP   Mantovani
7.1.2007 Bratislava 1 HP   Bruin
20.1.2007 Ostrava 1 HP   Steinhauser
21.1.2007 Ostrava 1 HP   Rechowicz
27.1.2007 Budapest 1 HP   Mahelka
28.1.2007 Budapest 1 HP NOM Hämälainen
3.2.2007 Gmunden 1 HP   Selassa
10.2.2007 Ljubljana 1 HP   Filler
11.2.2007 Ljubjana 1 HP   Ruonala
24.2.2007 Schwechat 1 HP   Nissen
25.2.2007 Schwechat 1 HP NOM Ivanková
3.3.2007 Opole 1 HP   H.S.Sneum
4.3.2007 Opole 1 HP NOM Roca-Folch
24.3.2007 Freistadt 1 HP NOM Mahelková
22.4.2007 Žilina 1 HP NOM Johan Lamprecht
28.4.2007 Gyor 1 HP NOM Elisabeth Steinhauser
29.4.2007 Gyor 1 HP NOM Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 1 HP NOM Satu Hämälainen
6.5.2007 Velika Gorica 1 HP NOM Waltraut Sattler
2.6.2007 Wr. Neustadt 1 HP NOM Tatjana Malgaj-Beccari
3.6.2007 Wr. Neustadt 1 HP NOM Mario Ottino
9.6.2007 Krakow 1 HP NOM Marek Chadaj
2.6.2007 Wr. Neustadt 1 HP NOM Tatjana Malgaj-Beccari
3.6.2007 Wr. Neustadt 1 HP NOM Mario Ottino
9.6.2007 Krakow 1 HP NOM Marek Chadaj
23.6.2007 Brno 1 HP NOM Luigi Comorio
24.6.2007 Brno 1 HP   laura Burani
9.2.2008 Ljubljana 1 HP   Vanja Knez
10.2.2008 Ljubljana 1 HP   Fabrice Calmes
           

 

IC LARA CROFT BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
11.9.2005 Jindř.Hradec 12 EX1   Steinhauser  
17.9.2005 Bratislava 12 EX1   Ivanková  
15.10.2005 Ostrava 12 EX1   Saarela

16.10.2005 Ostrava 12 EX1   Steinhauser
3.12.2005 Prostějov 12 EX1 NOM Reijers  
4.12.2005 Prostějov 12 EX1   Reijers  
29.4.2006 Czieszyn 9 CAC   Comorio  
1.5.2006 Havířov 9 CAC   Knez  
24.6.2006 Valtice 9 CAC NOM,BIV Knez  
25.6.2006 Valtice 7 CACIB      
16.9.2006 Kraljevica 7 CACIB   Godek  
17.9.2006 Kraljevica 7 CACIB      

IC LEE-LOO 5th ELEMENT BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
10.9.2005 Jindř.Hradec 12 EX1 NOM Kriz  
18.9.2005 Bratislava 12 EX1   Mahelka  
16.10.2005 Ostrava 12 EX1   Ottino

29.10.2005 Brno 12 EX1   Ivanková
30.10.2005 Wien 12 EX1 NOM Saarela  
12-13.11.2005 Biella-World Show 12 EX1   Sjodin  
30.4.2006 Žilina 9 CAC NOM,BIV    
10.6.2006 Wr.Neustadt 9 CAC NOM    
11.6.2006 Wr.Neustadt 9 CAC NOM    
24.6.2006 Valtice 7 CACIB      
3.3.2007 Bratislava 7 CACIB      
4.3.2007 Bratislava 7 CACIB NOM    
28.4.2007 Gyor 5 CAGCIB    
           

EC ICARUS SCARFACE*CZ

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
18.3.2006 Wels 12 EX1   Anciau  
29.4.2006 Czieszyn 12 EX1   Reijers  
30.4.2006 Žilina 12 EX1 NOM Pahl  
1.5.2006 Havířov 12 EX1 NOM Friškovec  
10.6.2006 Wr.Neustadt 11 EX1   Loose  
11.6.2006 Wr.Neustadt 11 EX1   Comorio  
24.6.2006 Valtice 11 EX1 NOM Mahelková  
25.6.2006 Valtice 11 EX1 NOM Mahelka  
16.9.2006 Kraljevica 11 EX1   Comorio  
17.9.2006 Kraljevica 11 EX1   Pahl  
30.9.2006 Liberec 9 CAC   Knýová  
28-29.10.2006 Maastricht World Show 9 CAC   Alva Uddin  
4.11.2006 Graz-Lannach 9 CAC   Ad de Bruijn  
2.12.2006 Olomouc 7 V2   Kabina  
3.12.2006 Olomouc 7 V2   Voehringer  
.12.2006 Wien 7 CACIB   de Bruijn
10.12.2006 Wien 7 CACIB   Anciau
6.1.2007 Bratislava 7 CACIB NOM Bruin
7.1.2007 Bratislava 5 CAGCIB   Kneifel
21.1.2007 Ostrava 5 CAGCIB   Mantovani
22.1.2007 Ostrava 5 CAGCIB   Mahelka
27.1.2007 Budapest 5 CAGCIB   Mahelka
28.1.2007 Budapest 5 CAGCIB   Mahelková
0.2.2007 Ljubljana 5 CAGCIB   Wittich
11.2.2007 Ljubjana 3 CACE   Rešetič
22.4.2007 Žilina 3 CACE   Steven Jones
28.4.2007 Gyor 3 CACE NOM Marie Westerlund
29.4.2007 Gyor 3 CACE NOM Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 3 CACE   Laura Burani
1.9.2007 Chodová Planá 3 CACE NOM Luis Coste
2.9.2007 Chodová Planá 3 CACE   Bohumír Mahelka
13.10.2007 Ostrava 3 EX1   Francois Milcent
14.10.2007 Ostrava 3 CACE   Martti Peltonen
27-28.10.2007 Bratislava World Show 3 CACE   Květoslava Mahelková
  EUROPA CHAMPION        
15.12.2007 Budapest 1 HP   Fabio Brambilla
16.12.2007 Budapest 1 HP   Gianfranco Mantovanie
19.1.2008 Ostrava 1 HP NOM Laura Burani
20.1.2008 Ostrava 1 HP NOM Martin Kabina
5.4.2008 Gyor 1 HP   Marti Peltonen
6.4.2008 Gyor 1 HP NOM Gina Grob
27.4.2008 Žilina 1 HP   Martin Kabina
           
           
           
           

EC MAGNOLIA DEL TAO DEL MIAO, JW

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
4.11.2006 Graz-Lannach 12 EX1   Ad de Bruijn  
18.11.2006 Pardubice 12 EX1 NOM,BIV,BIS Mahelková  
19.11.2006 Pardubice 12 EX1 NOM Reijers
2.12.2006 Olomouc 12 EX1 NOM,BIV Kabina
3.12.2006 Olomouc 12 EX1 NOM,BIV Voehringer  
9.12.2006 Wien 12 Ex2   de Bruijn  
10.12.2006 Wien 12 EX2   Anciau  
6.1.2007 Bratislava 12 EX1   Bruin  
7.1.2007 Bratislava 12 EX1 NOM Kneifel  
20.1.2007 Ostrava 12 EX1 NOM Mahelka  
21.1.2007 Ostrava 12 EX1 NOM Mantovani  
27.1.2007 Budapest 12 EX1 NOM,BIS Mahelka  
8.1.2007 Budapest 12 EX1 NOM,BIS Mahelková
3.2.2007 Gmunden 11 EX1 NOM,BIS Loose
10.2.2007 Ljubljana 11 EX1   Wittich
11.2.2007 Ljubljana 11 EX1 NOM Rešetič
24.2.2007 Schwechat 11 EX1 NOM Sundberg
25.2.2007 Schwechat 11 EX1 NOM Friškovec
24.3.2007 Freistadt 11 EX1 NOM,BIS Anciau

JUNIOR WINNER

22.4.2007 Žilina 11 EX1 NOM, BIS Steven Jones
28.4.2007 Gyor 11 EX1 NOM Marie Westerlund
29.4.2007 Gyor 11 EX1 NOM, BIS Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 11 EX1   Laura Burani
6.5.2007 Velika Gorica 11 EX1   Satu Hämälainen
2.6.2007 Wr. Neustadt 9 CAC   Lily Anciau
3.6.2007 Wr. Neustadt 9 CAC   Dietmar Sagurski
9.6.2007 Krakow 9 CAC BIV Donatela Mastrangelo
  CHAMPION        
10.6.2007 Krakow 7 CACIB NOM, BIV Yan Roca-Folch
23.6.2007 Brno 7 CACIB NOM Jitka Kytlerová
24.6.2007 Brno 7 CACIB NOM, BIV Gina Grob
  INTERCHAMPION        
13.10.2007 Ostrava 5 CAGCIB   Francois Milcent
14.10.2007 Ostrava 5 CAGCIB   Martti Peltonen
27.-28.10.2007 Bratislava World Show 5 CAGCIB   Květa mahelková
10.11.2007 Wien 5 CAGCIB   Ad de Bruijn
11.11.2007 Wien 5 CAGCIB   Dietmar Sagurski
1.12.2007 Olomouc 5 CAGCIB   Eric Reijers
  GRAND INTER CHAMPION      
2.12.2007 Olomouc 3 CACE   Thea Friškovec
8.12.2007 Graz 3 CACE   Květa Mahelková
9.12.2007 Graz 3 CACE   Bohumír Mahelka
15.12.207 Budapest 3 CACE   Fabio Brambilla
16.12.2007 Budapest 3 CACE   Gianfranco Mantovani
19.1.2008 Ostrava 3 CACE   Laura Burani
20.1.2008 Ostrava 3 CACE   Martin Kabina
15.3.2008 Ried 3 CACE   Cristina Kowalczuk
16.3.2008 Ried 3 CACE   Thea Friškovec
  EUROPA CHAMPION        
5.4.2008 Gyor 1 HP NOM Martti Peltonen
6.4.2008 Gyor 1 HP NOM Gina Grob
27.4.2008 Žilina 1 HP NOM Martin Kabina
20.9.2008 Bratislava 1 HP NOM Dietmar Sagurski
21.9.2008 Bratislava 1 HP   Berta Němcová

GIC NEFERTITI SCARFACE*CZ

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
11.11.2006 Nitra 12 EX1   Květa Mahelková  
12.11.2006 Nitra 12 EX1   Bohumír Mahelka  
3.3.2007 Bratislava 11 EX1   Jitka Kytlerová
4.3.2007 Bratislava 11 EX1   Bohumír Mahelka
2.6.2007 Wr. Neustadt 9 CAC   Lily Anciau  
23.6.2007 Brno 9 CAC NOM Gina Grob  
24.6.2007 Brno 9 CAC   Květa Mahelková  
  CHAMPION          
13.10.2007 Ostrava 7 CACIB   Luigi Comorio
14.10.2007 Ostrava 7 EX2   Laura Burani
27.-28.11.2007 WCS Bratislava 7 CACIB   Hanne Sophie Sneum
10.11.2007 Wien 7 CACIB   Ad de Bruijn
  INTER CHAMPION        
11.11.2007 Wien 5 CAGCIB NOM Dietmar Sagurski
26.1.2008 Bratislava 5 CAGCIB   Nurit Pahl
27.1.2008 Bratislava 5 CAGCIB NOM Thea Friškovec
9.2.2008 Ljubljana 5 CAGCIB   Satu Hämäläinen
10.2.2008 Ljubljana 5 CAGCIB   Alexej Shchukin
15.3.2008 Ried 5 CAGCIB   Lily Anciau
  GRAND INTER CHAMPION      
16.3.2008 Ried 3 CACE   Cristina Kowalczuk
5.4.2008 Gyor 3 CACE   Gina Grob
6.4.2008 Gyor 3 CACE   Steven L.Jones  
27.4.2008 Žilina 3 CACE BIV, NOM Sara Ojaniemi  
27.4.2008 Žilina special show Best DRX female Best DRX cat Sara Ojaniemi  
             
           
           
           
           

EP + EC MIOU-MIOU OF BLACK STAR*SK, DSM

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
7.1.2006 Ostrava 12 EX1   Selassa
8.1.2006 Ostrava 12 EX1 NOM Kurkowski
14.1.2006 St.Polten 12 EX1   Sjodin

15.1.2006 St.Polten 12 EX1 NOM Selassa
28.1.2006 Bratislava 12 EX1 NOM Comorio
29.1.2006 Bratislava 12 EX1 NOM Ivanková  
24.2.2006 Schwechat 12 EX1   Saarela  
25.2.2006 Schwechat 12 EX1   Wittich  
4.3.2006 Bratislava 12 EX1   Mahelková  
5.3.2006 Bratislava 12 EX1 NOM,BIS Mahelková
18.3.2006 Wels 12 EX1 NOM,BIS Kriz
29.4.2006 Czieszyn 11 EX1 NOM Reijers

30.4.2006 Žilina 11 EX1 NOM Comorio
1.5.2006 Havířov 11 EX1 NOM Sjodin  
10.6.2006 Wr.Neustadt 11 EX1 NOM Comorio  
11.6.2006 Wr.Neustadt 11 EX1 NOM Romano  
24.6.2006 Valtice 11 EX1 NOM Burani  
25.6.2006 Valtice 11 EX1   Knez  
22.7.2006 Oberwart 11 EX1 NOM,BIS Mahelková  
23.7.2006 Oberwart 11 EX1 NOM,BIS Stephe Brujn  
19.8.2006 Ostrava 9 CAC NOM Pruchniak  
20.8.2006 Ostrava 9 CAC   Edstrom  
2.9.2006 Wroclaw 9 CAC NOM Nurit Pahl  
16.9.2006 Kraljevica 7 CACIB NOM,BOS Alfred Wittich  
17.9.2006 Kraljevica 7 CACIB BIV Luigi Comorio  
30.9.2006 Liberec 7 CACIB   Wehrmann  
21.10.2006 Opava 5 CAGCIB   Pruchniak  
22.10.2006 Opava 5 CAGCIB   Hornell  
28-29.10.2006 Maastricht-World Show 5 CAGCIB   Veikko Saarela  
.2006 Graz-Lannach 5 CAGCIB NOM Gianmichele Romano
18.11.2006 Pardubice 5 CAGCIB NOM Mahelková
19.11.2006 Pardubice 5 CAGCIB   Reijers
2.12.2006 Olomouc 3 CACE NOM Němcová
3.12.2006 Olomouc 3 CACE NOM Milcent
006 Wien 3 CACE   Kaae
10.12.2006 Wien 3 CACE NOM Ad de Bruijn
6.1.2007 Bratislava 3 CACE BIV Stephe Bruin
7.1.2007 Bratislava 3 CACE   Burani
20.1.2007 Ostrava 3 CACE NOM Chadaj
21.1.2007 Ostrava 3 CACE   Milcent
27.1.2007 Budapest 3 CACE NOM Saarela
28.1.2007 Budapest 1 HP NOM Hämälainen
2007 Gmunden 1 HP NOM Loose
10.2.2007 Ljubljana 1 HP NOM Filler
11.2.2007 Ljubljana 1 HP NOM, BOS Rešetič
24.2.2007 Schwechat 1 HP   Ivanková
25.2.2007 Schwechat 1 HP NOM,BOS Nissen
3.3.2007 Opole 1 HP   H.S.Sneum
4.3.2007 Opole 1 HP   Sagurski
24.3.2007 Freistadt 1 HP NOM Anciau
22.4.2007 Žilina 1 HP NOM Luis Coste
28.4.2007 Gyor 1 HP NOM Elisabeth Steinhauser
29.4.2007 Gyor 1 HP   Gina Grob
5.5.2007 Velika Gorica 1 HP   Waltraut Sattler
6.5.2007 Velika Gorica 1 HP   Satu Hämälainen
2.6.2007 Wr. Neustadt 10 CAP NOM Lily Anciau
3.6.2007 Wr. Neustadt 10 CAP NOM Mario Ottino
9.6.2007 Krakow 10 CAP NOM, BOS Irek Pruchniak
  PREMIOR        
10.6.2007 Krakow 8 CAPIB NOM, BOS Voehringer
23.6.2007 Brno 8 CAPIB NOM, BOS Laura Burani
24.6.2007 Brno 8 CAPIB NOM, BIS Elisabeth Steinhauser
   INTER PREMIOR        
1.9.2007 Chodová Planá 6 CAGPIB NOM, BIS Fabrice Calmes
2.9.2007 CHodová Planá 6 CAGPIB NOM, BIS Marie Říhová
15.9.2007 Bratislava 6 CAGPIB NOM, BIS Bohumír Mahelka
6.9.2007 Bratislava 6 CAGPIB NOM, BIS Elisabeth Steinhauser
22.9.2007 Wels 6 CAGPIB NOM, BOS Raymond Saatre
29.9.2007 Liberec 6 CAGPIB NOM Martin Šanda
  GRAND INTER PREMIOR      
13.10.2007 Ostrava 4 CAPE NOM, BOS Soňa Ivanková
.10.2007 Ostrava 4 CAPE NOM, BOS Luigi Comorio
27-28.10.2007 Bratislava World Show 4 CAPE NOM Dietmar Sagurski
10.11.2007 Wien 4 CAPE NOM Mario Ottino
11.11.2007 Wien 4 CAPE NOM Dietmar Sagurski
1.12.2007 Olomouc 4 CAPE NOM, BIS Luigi Comorio
.12.2007 Olomouc 4 CAPE NOM, BIS Elisabeth Steinhauser
8.12.2007 Graz 4 CAPE NOM Veikko Saarela
9.12.2007 Graz 4 CAPE NOM, BOS Lee Selassa
  EUROPA PREMIOR        
15.12.2007 Budapest 2 HP NOM, BOS Vesna Riznar Rešetič
19.1.2008 Ostrava 2 HP NOM, BOS Laura Burani
20.1.2008 Ostrava 2 HP NOM, BOS Soňa Ivanková
26.1.2008 Bratislava 2 HP NOM, BIS Elisabeth Steinhauser
27.1.2008 Bratislava 2 HP NOM, BIS  
9.2.2008 Ljubljana 2 HP NOM, BIS, BOB1 Satu Hämälainen
10.2.2008 Ljubljana 2 HP NOM, BIS, BOB2 Fabrice Calmes  
8.3.2008 Zagreb 2 HP NOM Ralf Voehringer  
9.3.2008 Zagreb 2 HP NOM, BIS,BOB1 Mojca Godek  
15.3.2008 Ried 2 HP NOM, BIS Ad de Bruijn  
16.3.2008 Ried 2 HP NOM, BOS Lee Selassa
5.4.2008 Gyor 2 HP NOM, BOS Miriam Klein Gasbarri
6.4.2008 Gyor 2 HP NOM, BIS Satu Hämälainen
27.4.2008 Žilina 2 HP NOM, BIS Grazyna Laskowska Malaga
10.5.2008 Velika Gorica 2 HP NOM Vesna Riznar Rešetič  
11.5.2008 Velika GOrica 2 HP   Luigi Comorio  
17.5.2008 Wr. Neustadt 2 HP NOM, BIS Ursula Loose  
18.5.2008 Wr. Neustadt 2 HP NOM, BOS Dietmar Sagurski  
8.6.2008 Krakow 2 HP NOM, BIS Soňa Ivanková  
21.6.2008 Valtice 2 HP NOM,BIS Elisabeth Steinhauser  
22.6.2008 Valtice 2 HP NOM,BIS Katarína Báliková  
19.7.2008 Rybnik 2 HP NOM,BIS Katarína Báliková  
20.7.2008 Rybnik 2 HP NOM,BIS Mojca Godek  
2.8.2008 Olomouc 2 HP NOM,BIS Hanne Sofie Sneum  
3.8.2008 Olomouc 2 HP NOM,BIS Katarína Báliková  
16.8.2008 Ostrava 2 HP NOM Alessandro di Chio  
17.8.2008 Ostrava 2 HP NOM Fabrice Calmés  
23.8.2008 Moedling 2 HP NOM, BOS Lee Selassa
24.8.2008 Moedling 2 HP NOM Mario Ottino
30.8.2008 Chodová Planá 2 HP NOM,BIS Eric Reijers
31.8.2008 Chodová Planá 2 HP NOM,BIS Berta Němcová
20.9.2008 Bratislava 2 HP NOM,BIS Eric Reijers
  DISTINGUISHED SHOW MERIT    
21.9.2008 Bratislava 2 HP NOM,BIS Ad de Bruijn
27.9.2008 Tulln 2 HP NOM,BIS Dietmar Sagurski
28.9.2008 Tulln 2 HP NOM,BIS Bohumir Mahelka
11.10.2008 Budapest 2 HP NOM,BIS Dorte Kaae
12.10.2008 Budapest 2 HP NOM,BIS Lili Anciau
23-24.11.2008 Lisabon-World Show 2 HP NOM Jorgen Billing
1.11.2008 Wien 2 HP NOM,BOS Veikko Saarela
2.11.2008 Wien 2 HP NOM,BOS Mario Ottino
8.11.2008 Opava 2 HP NOM,BOS Nurit Pahl
9.11.2008 Opava 2 HP NOM,BOS Henry Hornell
6.12.2008 Budapest 2 HP NOM,BOS Alfred Wittich
7.12.2008 Budapest 2 HP NOM,BIS Luigi Comorio
13.12.2008 Lannach 2 HP NOM Cristina Kowalczuk
14.12.2008 Lannach 2 HP NOM Bohumír  Mahelka
10.1.2009 Ostrava 2 HP NOM Veikko Saarela
11.1.2009 Ostrava 2 HP NOM Mario Ottino
17.1.2009 Schwechat 2 HP NOM, BIS Rolf Voehringer
18.1.2009 Schwechat 2 HP NOM, BIS Alfred Wittich
31.1.2009 Ebreichsdorf 2 HP NOM, BOS Dietmar Sagurski
1.2.2009 Ebreichdorf 2 HP NOM, BOS Lily Anciau
28.2.2009 Bratislava 2 HP NOM Kristina Rautio
1.3.2009 Bratislava 2 HP NOM Lee Selassa
7.3.2009 Opole 2 HP NOM,BIS Svetlana Stoljarova
8.3.2009 Opole 2 HP NOM,BIS Ireneusz Pruchniak
14.3.2009 Krems 2 HP NOM,BOS Bohumír Mahelka
15.3.2009 Krems 2 HP NOM,BOS Ursula Loose
4.4.2009 Gyor 2 HP NOM,BOS Ad de Brujn
5.4.2009 Gyor 2 HP NOM,BOS Lee Selassa
3.5.2009 Žilina 2 HP NOM Laura Burani
16.5.2009 Velika Gorica 2 HP NOM,BIS,BOB2 Lee Selassa
17.5.2009 Velika Gorica 2 HP NOM.BIS,BOB2 Bohumír Mahelka
7.6.2009 Wr. Neustadt 2 HP NOM, BOS Mario Ottino

GIC MERCI TERRA FELIS*CZ

Date Place: Class: Result: Special: Judge:  
18.11.2006 Pardubice 12 EX1   Šanda  
19.11.2006 Pardubice 12 EX1   Fabrice Calmés  
2.12.2006 Olomouc 12 EX1   Maria Rechowicz  
3.12.2006 Olomouc 12 EX1 NOM Francois Milcent  
9.12.2006 Wien 12 EX1   Lily Anciau  
10.12.2006 Wien 12 EX1   Dorte Kaae  
6.1.2007 Bratislava 12 EX1 NOM Laura Burani  
7.1.2007 Bratislava 12 EX1   Luigi Comorio  
20.1.2007 Ostrava 11 EX1 NOM Maria Rechowicz  
21.1.2007 Ostrava 11 EX1 NOM Henry Hornel  
27.1.2007 Budapest 11 EX1 NOM Květa Mahelková  
28.1.2007 Budapest 11 EX1 NOM Veikko Saarela  
3.2.2007 Gmunden 11 EX1 NOM Lee Selassa
10.2.2007 Ljubljana 11 EX1   Dieter Filler
11.2.2007 Ljubljana 11 EX1   Kai Ruonala
24.2.2007 Schwechat 11 EX1   Aase Nissen
25.2.2007 Schwechat 11 EX1   Soňa Ivanková
3.3.2007 Opole 11 EX1   Hanne Sophie Sneum
4.3.2007 Opole 11 EX1   Yan Roca Folch
24.3.2007 Freistadt 11 EX1 NOM Květa Mahelková
22.4.2007 Žilina 11 EX1   Vesna Riznar Rešetič
28.4.2007 Gyor 11 EX1   Elisabeth Steinhauser
29.4.2007 Gyor 11 EX1   Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 11 EX1 NOM Satu Hämäläinen
6.5.2007 Velika Gorica 11 EX1   Waltraut Sat
2.6.2007 Wr.Neustadt 9 CAC NOM Mario Ottino
3.6.2007 Wr. Neutstadt 9 CAC NOM,BOS Gianmichele Romano
9.6.2007 Krakow 9 CAC NOM Henry Hornell
10.6.2007 Krakow 7 CACIB   Rolf Voehringer
23.6.2007 Brno 7 CACIB   Laura Burani
24.6.2007 Brno 7 CACIB NOM Luigi Comorio
1.9.2007 Planá 5 CAGCIB NOM Bohumír Mahelka
2.9.2007 Planá 5 CAGCIB NOM,BIS Květa Mahelková
15.9.2007 Bratislava 5 CAGCIB   Laura Burani
16.9.2007 Bratislava 5 CAGCIB NOM Jitka Kytlerová
22.9.2007 Wels 5 CAGCIB NOM Elisabeth Raab Alvarson
29.9.2007 Liberec 5 CAGCIB   Marie Rechowicz

IP MAGICAL MYSTERY PRINCESS OF BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
28.1.2006 Bratislava 12 EX1 NOM Stephe Brujn
21.10.2006 Opava 10 CAP NOM,BOS Irek Pruchniak
0.2006 Opava 10 CAP NOM,BOS Marek Chadaj
06 Graz-Lannach 10 CAP NOM Ad de Bruijn
2.2006 Olomouc 8 CAPIB NOM,BIS  
3.12.2006 Olomouc 8 CAPIB NOM,BIS  
22.4.2007 Žilina 8 CAPIB NOM Kristiina Rautio

LITTER "N" BLACK STAR*SK

Dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
24.6.2006 Valtice 16 I. NOM Knez  
25.6.2006 Valtice 16 I. NOM Steinhauser  

NIRVANA BLUE RHAPSODY OF BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
10.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1   Loose  
11.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1 NOM Kriz  
24.6.2006 Valtice 12 EX1   Knez

26.6.2006 Valtice 12 EX1 NOM ISteinhauser

NEO THE ONE FROM MATRIX AND BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
10.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1 NOM Romano  
11.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1 NOM Comorio  
24.6.2006 Valtice 12 EX1 NOM Knez

26.6.2006 Valtice 12 EX1 NOM IRautio

IC NUT THE GODDES OF THE SKY OF  BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
10.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1      
11.6.2006 Wr.Neustadt 12 EX1      
24.6.2006 Valtice 12 EX1   Burani

26.6.2006 Valtice 12 EX1   Rautio
.2006 Oberwart 12 EX1 NOM Mahelková
23.7.2006 Oberwart 12 EX1 NOM Mahelka
19.8.2006 Ostrava 12 EX1   Edstrom
20.8.206 Ostrava 12 EX1   Burani
16.9.2006 Kraljevica 11 EX1   Wittich
17.9.2006 Kraljevica 11 EX1   Comorio
2.12.2006 Olomouc 11 EX1   Rechowicz
3.12.2006 Olomouc 11 Ex1 NOM Němcová
.2007 Bratislava 9 CAC   Comorio
7.1.2007 Bratislava 9 CAC   Bruin
20.1.2007 Ostrava 9 CAC   Rechowicz
21.1.2007 Ostrava 7 CACIB   Steinhauser
3.2.2007 Gmunden 7 CACIB   Mahelková
10.2.2007 Ljubljana 7 CACIB   Wittich
11.2.2007 Ljubljana 5 CAGCIB   Rešetič
           

PIERRE CARDIN OF  BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
21.10.2006 Opava 12 EX1   Hornell  
22.10.2006 Opava 12 EX1   Marek Chadaj  
4.11.2006 Graz-Lannach 12 EX   Ad de Bruijn
22.4.2007 Žilina 11 Ex1 NOM Johan Lamprecht
27.4.2008 Žilina 10 CAP NOM Luigi Comorio  
             
           
           

PRINCESS TERRA  FELIS*CZ

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
27.1.2007 Budapest 12 EX1 NOM Németh  
28.1.2007 Budapest 12 EX1 NOM,BIS Hämälainen  
3.2.2007 Gmunden 12 Ex1 NOM Romano
10.2.2007 Ljubljana 12 EX1 NOM Rešetič
2.2007 Ljubljana 12 EX1 NOM Wittich
24.2.2007 Schwechat 12 EX1   Ivanková
25.2.2007 Schwechat 12 EX1   Nissen
22.4.2007 Žilina 11 EX1 NOM Luis Coste
28.4.2007 Gyor 11 EX2   Elisabeth Steinhauser
29.4.2007 Gyor 11 EX1   Luigi Comorio
5.5.2007 Velika Gorica 11 EX1   Laura Burani
6.5.2007 Velika Gorica 11 EX1   Waltraut Sattler

SINGING IN THE RAIN OF  BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
15.9.2007 Bratislava 12 EX1 NOM Laura Burani  
16.9.2007 Bratislava 12 EX1 NOM Eric Reijers  

ROMANKA II. THE MOST BEAUTYFULL OF  BLACK STAR*SK

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
15.9.2007 Bratislava 11 EX1 NOM Eric Reijers  
16.9.2007 Bratislava 11 EX1 NOM Elisabeth Steinhauser  

EC A CHALLCATS NUAGE DE NEIGE, JW

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:  
15.9.2007 Kraljevica 12 EX1 NOM,BIV,BIS,BOB3 Luigi Comorio  
16.9.2007 Kraljevica 12 EX1 NOM,BIV,BIS,BOB3 Gina Grob  
29.9.2007 Liberec 12 EX1 NOM Martin Šanda
13.10.2007 Ostrava 12 EX1 NOM, BIS Soňa Ivanková
4.10.2007 Ostrava 12 EX1 NOM Francois Milcent
27-28.10.2007 Bratislava World Show 12 EX1 NOM Luigi Comorio
10.11.2007 Wien 12 EX1 NOM Eric Reijers
11.11.2007 Wien 12 EX1 NOM Romano
18.11.2007 Niewegein 12 EX1 NOM, BIS Eric Reijers
12.2007 Olomouc 12 EX1 NOM, BIS Grazyna Laskowska Malaga
  JUNIOR WINNER        
2.12.2007 Olomouc 12 EX1 NOM, BIS Soňa Ivanková
8.12.2007 Graz 11 EX1   Veikko Saarela
9.12.2007 Graz 11 EX1 NOM Bohumír Mahelka
15.12.2007 Budapest 11 EX1 NOM Raymond Saetre
16.12.2007 Budapest 11 EX1 NOM Laura Burani
19.1.2008 Ostrava 11 EX1 NOM Elisabeth Steinhauser
20.1.2008 Ostrava 11 EX1 NOM Laura Burani
.2.2008 Ljubljana 11 EX1   Vanja Knez
10.2.2008 Ljubljana 11 EX1   Satu Hämälainen
8.3.2008 Zagreb 11 EX1 NOM, BIV Martin Kabina
9.3.2008 Zagreb 11 EX1 NOM, BIV Mojca Godek
15.3.2008 Ried 11 EX1 NOM Lee Selassa
16.3.2008 Ried 11 EX1 NOM Soňa Ivanková
5.4.2008 Gyor 11 EX1 NOM, BIV Satu Hämälainen
6.4.2008 Gyor 11 EX1   Miriam Klein Gasbarri
7.4.2008 Žilina 9 CAC NOM Grazyna Laskowska Malaga
10.5.2008 Velika Gorica 9 CAC BIV Luigi Comorio
11.5.2008 Velika Gorica 9 CAC BIV Satu Hämälainen
  CHAMPION        
17.5.2008 Wr. Neustadt 7 CACIB NOM Eric Reijers
18.5.2008 Wr. Neustaft 7 CACIB NOM Lee Selassa
8.6.2008 Krakow 7 CACIB NOM,BOS Albert Kurkowski
  INTER CHAMPION        
23.8.2008 Moedling 5 CAGCIB NOM Lee Selassa
24.8.2008 Moedling 5 CAGCIB NOM Lily Anciau
30.8.2008 Chodová Planá 5 CAGCIB NOM Louis Coste
31.8.2008 Chodová Planá 5 CAGCIB NOM, BIS Berta Němcová
20.9.2008 Bratislava 5 CAGCIB NOM Dietmar Sagurski
21.9.2008 Bratislava 6 CAGCIB NOM Elisabeth Steinhauser
  GRAND INTER CHAMPION      
27.9.2008 Tulln 3 CACE NOM,BOS Dietmar Sagurski
28.9.2008 Tulln 3 CACE NOM,BOS Bohumír Mahelka
11.10.2008 Budapest 3 CACE NOM Nurit Pahl
12.10.2008 Budapest 3 CACE NOM Lili Anciau
23-24.11.2008 Lisabon-World Show 3 EX2   Laura Burani
1.11.2008 Wien 3 CACE NOM Mario Ottino
2.11.2008 Wien 3 CACE NOM Eric Reijers
8.11.2008 Opava 3 CACE NOM Waltraut Sattler
9.11.2008 Opava 3 CACE   Henry Hornell
6.12.2008 Budapest 3 CACE NOM Alfred Wittich
  EUROPA CHAMPION        
7.12.2008 Budapest 1 HP NOM Luigi Comorio
13.12.2008 Lannach 1 HP NOM Soňa Ivanková
14.12.2008 Lannach 1 HP NOM Květa Mahelková
31.1.2009 Ebreichsdorf 1 HP NOM Lily Anciau
1.2.2009 Ebreichsdorf 1 HP NOM Ad de Bruijn
           
           
           
           
           
           

MADE IN ITALY OBSESSION, JW

dátum: Miesto: Trieda: Hodnotenie: Special: Posudzovateľ:
17.8.2008 Ostrava 12 EX1 NOM Alessandro di Chio
23.8.2008 Moedling 12 EX1 NOM, BIS Lily Anciau
24.8.2008 Moedling 12 EX1 NOM, BIS Mario Ottino
30.8.2008 Chodová Planá 12 EX1 NOM, BIS, BOB3 Eric Reijers
31.8.2008 Chodová Planá 12 EX1 NOM, BIS, BOB3 Dietmar Sagurski
31.8.2008 Chodová Planá BEST PERSIAN CAT SPECIAL SHOW
20.9.2008 Bratislava 11 EX1 NOM,BIS Soňa Ivanková
  JUNIOR WINNER        
21.9.2008 Bratislava 11 EX1 NOM,BIS Ad de Bruijn
27.9.2008 Tulln 11 EX1 NOM Dietmar Sagurski
28.9.2008 Tulln 11 EX1 NOM Bohumír Mahelka
11.10.2008 Budapest 11 EX1 NOM,BIS Lili Ancia
12.10.2008 Budapest 11 EX1 NOM Alexej Schukin-Spijker
23-24.11.2008 Lisabon-World Show 11 EX2   Dietmar Sagurski
31.1.2009 Ebreichsdorf 9 CAC   Lily Anciau
1.2.2009 Ebreichsdorf 9 CAC   Ad de Bruijn
3.5.2009 Žilina 9 CAC   Elena Zagorskaja
  CHAMPION        
16.5.2009 Velika Gorica 7 CACIB   Lee Selassa
17.5.2009 Velika Gorica 7 CACIB   Luigi Comorio
7.6.2009 Wr.Neustadt 7 CACIB NOM Lily Anciau
  INTER CHAMPION        

 

 

 

 

 

design and code © 2005 by Terra felis